Apie mus

UAB „Baltseta“ įkurta 2003 metais ir įmonės pagrindinė veikla – laivų projektavimas, variklių, mechanizmų remontas ir modernizavimas, dalių laivų mechanizmams tiekimas, laivų techninis aptarnavimas.

Mūsų kompanija atlieka visus veiksmus susijusius laivų statyba bei techniniu aptarnavimu. UAB „Baltseta“ nuolat aptarnauja Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų laivus, taip pat Klaipėdos valstybinio uosto, Lietuvos Respublikos pakrantės apsaugos bei Lietuvos transporto saugos administracijos katerius.

UAB „Baltseta“ turi išskirtines galimybes, didelę patirtį bei sertifikuotus specialistus atliekant techninį aptarnavimą tokių variklių kaip MTU, MAN, Volvo Penta, Sisu Diesel, Caterpillar, SCANIA, Detroit Diesel, Wärtsilä, Deutz, ir kt.

Mūsų kompanija vykdo ne tik naujų laivų statybą, bet atlieka ir jų modernizavimą. Vienas iš pavyzdžių yra 2017 metų projektas kai buvo modernizuotas plaukiojantis kranas „PK-10“, kuris priklauso Vidaus vandens kelių direkcijai.

UAB „Baltseta“ yra įgaliotas vokiečių kompanijų Certuss Dampfautomaten GmbH atstovas. Pagal užsakymus mes galime pristatyti „Certuss“ garo generatorius, atlikti jų techninį ir garantinį aptarnavimą, tiekti atsarginės dalis.

UAB „Baltseta“ misija – būti patikimu partneriu siekiantiems aukščiausių rezultatų. Tai reiškia, jog dirbame siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas veda mus lyderystės link.